Decoshine - naturalne recznie robione świece na każdą okazję. Każdą nasza świeca jest wykona z pasją, jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Nasze świece nadadzą niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu!

Aparat automatyczny 

Polaroid Snap Touch

Oferujemy możliwość wypożyczenia aparatu typu Polaroid Snap Touch.  Jeśli potrzebujesz aparat fotograficzny na ślub, imprezę, wieczór panieński, komunię, eventy, spotkanie rodzinne, jubileusz, baby shower lub do sesji zdjęciowych? A może chcesz przetestować przed zakupem?

Wypożycz aparat fotograficzny typu Polaroid Snap Touch, kup wkłady i ciesz się zdjęciami od razu bez zbędnego wywoływania.

aparat-polaroid-snap-touch-trafia-do-sprzedazy-w-polsce
Chris-Gampat-The-Phoblographer-Polaroid-Snap-Touch-review-product-images-15

Jak wykorzystać aparat fotograficzny Polaroid na weselu?

Zamiast wyporzyczania fotobudki na wesele, którą tylko mamy na 2-3h lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie aparatu fotografii natychmiastowej Polarodi do stworzenia bardzo oryginalnej pamiątki z Waszej uroczystości.

Korzystanie z aparatu Polaroid na weselu bardziej angażuje i integruje większą ilość osób obecnych na uroczystości niż fotobudka. 

Obsługa aparatu jest banalnie prosta, jeden przycisk, pstryk, wysuwa się zdjęcie czekamy minutę za nim pojawi się obraz na zdjęciu. Co najlepsze okazuje się, że wydruki wielkości karty kredytowej są bardzo dobrej jakości. Dodatkowo nie jesteśmy uwiązani do jednego miejsca, a zdjęcia możemy robić zarówno na holu, parkiecie, przy stołach jak i na zewnątrz. Wcale nie potrzeba do tego dużo miejsca. Po drugie to Wy lub Goście Weselni robicie zdjęcia, a biorąc pod uwagę, że wielu z nas chciałoby spróbować własnych sił jako fotograf to zabawa jest naprawdę niezła!

Sprawdź czy termin jest dostępny

Nie czekaj i zarezerwuj termin już dziś!

Zdjęcia z aparatu Polaroid
w księdze gości

Najlepszym pomysłem jest połączenie księgi gości ze zdjęciami z aparatu Polaroid Snap Touch. Goście Weselni będą wpisywać się do księgi gości, robić zdjęcia i wklejać je od razu do księgi, ponieważ zdjęcia posiadają z drugiej strony warstwę kleju za pomocą której goście będą przyklejać zdjęcia. Możecie poprosić także swoich świadków, by raz na jakiś czas upewnili się czy w aparacie Polaroid są jeszcze wkłady. Jeśli organizujecie poprawiny, polecamy zachować chociaż jeden lub dwa wkłady na następny dzień, tak aby goście którzy zapomnieli wpisać się do księgi gości, mogli to zrobić na poprawinach. 

6b1b2910e50e657a08625cc3aa54e3b0
Przewiń do góry