Zbudkowani
Dzięki naszej fotobudce wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Uwiecznicie najważniejsze momenty i wesołe chwile, a po imprezie zostanie wspaniała pamiątka w postaci zdjęć oprawionych w elegancką ramkę.

Zbudkowani to marka zajmująca się usługami wypożyczania fotobudki i aparatu przenośnego Polaroid.

Pomysł stworzenia firmy świadczącej usługi Fotobudki lub aparatu przenośnego Polaroid narodził się w Grudniu 2019 roku, a w styczniu 2020 roku powstała marka Zbudkowani. 

Na samym początku naszej działalności chwilkę po założeniu działalności wzięliśmy udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i charytatywnie nasza fotobudka  wykonała piękne zdjęcia w Sztabie WOŚP w Sulęcinie. 

Mieliśmy okazję wziąć udział w wielu imprezach firmowych, akcjach promocyjnych, targach, weselach, imprezach rodzinnych, piknikach plenerowych. Wszyscy nasi klienci, którzy nam zaufali wyrazili pozytywne opinie o jakości naszych usług o czym świadczą opinie zamieszczone w Google i Facebook

Jesteśmy perfekcjonistami i dbamy o każdy detal. Wiemy, że sukces Waszego wydarzenia, czy to będzie wesele czy impreza firmowa zależy od wielu czynników, a my jesteśmy tylko jednym z nich, dlatego staramy się wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie. Posiadamy nowy niezawodny sprzęt i zapewniamy wyjatkowe i piękne ramki do zdjęć dopasowane do wydarzenia. Możemy stworzyć dla Ciebie dedykowaną ramkę, której nie będzie miał nikt inny.

Profesjonalna fotobudka dla województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego jak również działamy na obszarze całej Polski dla imprez firmowych. 

Nasze profesjonalne i wyjątkowe stoisko z fotobudką zostało specjalnie zaprojektowane specjalnie do obsługi wesel, imprez  firmowych, akcji promocyjnych, targów, przyjęć urodzinowych, imprez rodzinnych, pikników plenerowych. Na miejscu Twojej imprezy Happiness Manager zapewni wyjątkową obsługę jak i rozrywkę dla Twoich gości, którzy korzystają z fotobudki. Podczas obługi wesel, imprez firmowych i innych wydarzeń marka Zbudkowani zyskała reputację oferując usługi na najwyższym poziomie i nienaganną obsługą. Od 2019 roku nasza marka świadczy usługi wypożyczania fotobudki dla osób fizycznych, firm jak i dużych przedsiębiorstw na terenie całej Polski.  

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku i zaufali nam:

Współpracujemy z portalem:

Fotobudka Zbudkowani

Zbudkowani to radość i dobra zabawa w tak ważnych dla Was momentach. Dzięki naszej fotobudce wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Uwiecznicie najważniejsze momenty i wesołe chwile, a po imprezie zostanie wspaniała pamiątka w postaci zdjęć oprawionych w elegancką ramkę.

Gotowy na zabawę?

Skontaktuj się z nami!

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 18:00 

Sobota 09:00 – 20:00 

Dzięki naszej fotobudce wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Uwiecznicie najważniejsze momenty i wesołe chwile, a po imprezie zostanie wspaniała pamiątka w postaci zdjęć oprawionych w elegancką ramkę.

Znajdź nas na Facebook

Zbudkowani © 2019-2022 | All rights reserved

Zadzwoń do nas