Zbudkowani

Oferta na najlepszą fotobudkę

Chcesz, żeby goście długo wspominali Twoje wesele, urodziny, rocznicę czy firmowy event? Możemy Ci w tym pomóc!
1. Zawsze stosujemy indywidualne podejście ora zapewniamy Wam gadżety, akcesoria, tła, które pasują do charakteru wydarzenia. Odpowiednio dobrane gadżety oraz akcesoria pomogą lepiej bawić się gościom i na dłużej zapamiętać waszą imprezę!
2. Zapewniamy wyjątkowe i piękne ramki do zdjęć dostosowane do wydarzenia, możemy stworzyć dla Ciebie dedykowaną ramkę , której nie będzie miał nikt inny. Posiadamy bazę ponad 200 unikalnych ramek do zdjęć, które zostały opracowane przez okres naszej działalności na rynku. Takich ramek nie posiada żadna inna fotobudka w naszym kraju.
3. Jesteśmy perfekcjonistami i dbamy o każdy detal. Wiemy, że sukces Waszego wydarzenia, czy to będzie wesele czy impreza firmowa zależy od wielu czynników, a my jesteśmy tylko jednym z nich, dlatego staramy się wykonać naszą pracę na najwyższym poziomie.
4. Obsłużymy każdą imprez: wesela, urodziny, studniówki, imprezy plenerowe, bale oraz przyjęcia, imprezy szkolne i przedszkolne, wieczory panieńskie lub kawalerskie, imprezy firmowe, imprezy promocyjne, imprezy w tygodniu i w weekendy.
5 Działamy w następujący sposób… Zjawiamy się 40 minut przed imprezą w uzgodnionym miejscu, rozkładamy fotobudkę, rozstawiamy wybrane tło, przygotowujemy gadżety i jesteśmy gotowi do rozweselania i zabawiania gości dokładnie do uzgodnionej godziny.

Fotobudka idealnie sprawdzi się na:

Wesela

Zamów fotobudkę na wesele i spraw, że ten dzień będzie nie tylko wyjątkowy ale pełen zabawy, uśmiechu i niezapomnianych wspomnień.

Wieczory panieńskie

Fotobudka to idealne rozwiązanie na różnego wieczory panieńskie i kawalerskie. Możecie zafundować niezapomniane wspomnienia i dobrą zabawę.

Przyjęcia urodzinowe

Fotobudka to idealne rozwiązanie na przyjęcia urodzinowe, zdjęcia z fotobudki są piękną pamiątką dla gości jak i solenizanta. fotobudka idealnie się sprawdzi na osiemnastkach i rocznicach urodzin.

Imprezy firmowe

Rozruszaj uczestników swojego eventu firmowego i daj im niezapomniany prezent w postaci nietuzinkowych zdjęć. fotobudka idealnie się sprawdzi w eventach plenerowych jak i zamkniętych.

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Poniżej znajdują się ceny wynajęcia fotobudki jak i dokładna specyfikacja wynajmu fotobudki na określoną ilość godzin.

BASIC

0
2 godziny

COMPACT

0
3 godziny

EXCLUSIVE

0
4 godziny

Nasze rekwizyty do zdjęć

Gotowy na zabawę?

Skontaktuj się z nami!

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 18:00 

Sobota 09:00 – 20:00 

Dzięki naszej fotobudce wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Uwiecznicie najważniejsze momenty i wesołe chwile, a po imprezie zostanie wspaniała pamiątka w postaci zdjęć oprawionych w elegancką ramkę.

Znajdź nas na Facebook

Zbudkowani © 2019-2022 | All rights reserved

Zadzwoń do nas