Aparat Polaroid

Przenośny aparat Polaroid Snap Touch

Niewiele aparatów tak zabawnych, uroczych i łatwych w użyciu jak Polaroid Snap Touch . Następca oryginalnego Snapa podnosi poprzeczkę z dużym 3,5-calowym ekranem dotykowym, Bluetooth do drukowania zdjęć z telefonu komórkowego oraz różnymi ulepszeniami, takimi jak odnowiony 13-megapikselowy sensor. Zgodnie z filozofią tej kolorowej rodziny, nowy Snap Touch pozwala uzyskać papierowe kopie o wymiarach 5 x 7,6 cm. Tym razem z mnóstwem filtrów, naklejek, tekstów i ramek, które można dodać przed lub po zrobieniu zdjęcia. Najłatwiejszy i najtańszy sposób na natychmiastowe fotografowanie z zaletami fotografii cyfrowej.

polaroid-snap-touch-girl-1240px

Funkcje Aparatu:

1. 3,5-calowy ekran dotykowy do kadrowania i przeglądania zdjęć, a także do ich retuszu za pomocą filtrów, efektów, naklejek i ramek.
2.13-megapikselowy czujnik zdolny do nagrywania wideo Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę.
3. Cynkowa technologia druku bezatramentowego. Aparat umożliwia natychmiastowe zdjęcia o wymiarach 5 x 7,6 centymetra i opcjonalnie może naśladować charakterystyczną krawędź polaroidów.
4. Połączenie Bluetooth do zarządzania edycją i drukowaniem zdjęć z telefonu komórkowego za pomocą aplikacji Polaroid Print, dostępnej bezpłatnie na systemy Android i iOS.
5. Samowyzwalacz i lusterko do selfie z przodu.
6.Tryb fotografowania kolorowego, czarno-białego i vintage.

Zarezerwuj aparat Polaroid Snap Touch

Nie czekaj i zarezerwuj aparat już dzisiaj. Rezerwację wykonaj w naszym systemie, lub skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu albo e-mail. Po uzgodnieniu terminu, aparat wysyłamy kurierem pod wskazany adres.

Informacje o wyjątkowym aparacie Polaroid

Zrób zdjęcie, zobacz je na ekranie i wydrukuj, jeśli nam się spodoba. A nawet udekoruj go rysunkiem lub napisz na nim tekst. To wspaniała sekwencja, którą Polaroid urzeczywistnił dzięki Snap Touch, aparatowi natychmiastowemu, który ma ekran dotykowy do kadrowania, przeglądania i edycji zdjęć zrobionych przez 13-megapikselowy czujnik. Ten 3,5-calowy panel to jedna z głównych różnic w stosunku do oryginalnego Snapa , od którego zapożycza niemal magiczny system drukowania bez tuszu Zink. Wystarczy włożyć paczkę 10 arkuszy do przegródki z tyłu, tuż pod dużym ekranem, aby zacząć dostawać papierowe kopie zdjęć, które najbardziej nam się podobają.

polaroid-snap-touch-1

Ponieważ za pomocą Snap Touch można wybrać nie tylko zdjęcia z aparatu, które chcemy wydrukować – i liczbę kopii każdego z nich – ale można również połączyć go z telefonem komórkowym przez Bluetooth i używać go jako przenośnej drukarki. A dokładniej kieszonkowy. Aby to zrobić, po prostu pobierz bezpłatną aplikację Polaroid Print - dostępną zarówno na Androida, jak i iOS -, która pozwala wybrać zdjęcia z telefonu komórkowego, które chcesz zobaczyć na papierze i zastosować kolorowe filtry, ramki (klasyczny Polaroid i inne). Coś bardziej odważnego, naklejki (jest ich prawie 200 do wyboru) i teksty (które można napisać i umieścić w dowolnym miejscu na obrazie). Na zdjęciu można nawet rysować palcem! Nieskończone możliwości, które sprawiają, że zrobienie zdjęcia jest tylko kolejną częścią tego przyjemnego procesu. Oczywiście ta aplikacja umożliwia również udostępnianie obrazów ozdobionych wszystkimi tymi filtrami. Możliwe jest również dodawanie rysunków, ramek i innych szczegółów z tego samego aparatu dzięki ekranowi dotykowemu. Zdjęcia można również przycinać, powiększać i obracać, a także tworzyć zabawne mozaiki z dwóch, trzech lub czterech zdjęć. Snap Touch przechowuje wszystkie obrazy na karcie microSD, chociaż ma pamięć wewnętrzną do przechowywania kilkunastu zdjęć. Obok gniazda karty znajduje się port micro-USB do ładowania wbudowanego akumulatora oraz gniazdo do statywu. W górnej części aparatu znajduje się sprężynka, która po naciśnięciu odsłania lampę błyskową oraz małe lusterko idealne do selfie. Obiektyw ze swojej strony to duży kąt, który znacznie ułatwi robienie zdjęć grupowych.

polaroid-snap-touch-4
polaroid-snap-touch-3

W dziedzinie wideo Snap Touch może nagrywać sekwencje Full HD (1080p) z prędkością 30 klatek na sekundę. Papier, którego ten Snap używa do drukowania zdjęć, jest taki sam jak jego poprzednik: 2 x 3-calowy papier Zink , czyli 5 x 7,6 cm, z klejem z tyłu, aby przykleić zdjęcia w dowolnym miejscu. drzwi lodówki).

polaroid-snap-touch-9
polaroid-snap-carga-papel